Võrkpallurid pidid vastastele alla vanduma. Lisatud GALERII!

Eile Väätsa Tervisekompleksis peetud võrkpalli esiliiga kohtumises pidi IMSPort/Järvamaa võrkpallimeeskond võitluslikus mängus 3:2 alla vanduma Eesti Maaülikooli Spordiklubile.

Kui avageim kuulus 25:19 külalistele, siis teine ja kolmas numbritega 25:22 ja 25:20 kodumeeskonnale. Neljandas geimis jäädi küll kiiresti kaotusseisu, ent vastastele punkte kergelt ei loovutatud. Viimases otsustavas geimis läks lahti tõeline tulevärk ja tasavägine mäng jätkus 10. punktini, mil külalised vajutasid gaasipedaali põhja, võites geimi 15:11 ja kogu mängu 3:2.

Tänu viiegeimilisele mängule avas IMSport/Järvamaa võrkpallimeeskond tabelis ka punktiarve. Laupäeval peetud esiliiga avakohtumises jäädi koduväljakul Tallinna Spordikoolile 3:0 alla ja sealt punkte ei tulnud.

Hetkel on IMSport/Järvamaa tabelis 11 meeskonna arvestuses 9. kohal.

Maarja Traussi tehtud fotosid pühapäevasest kohtumisest vaata SIIT.